фебруар 18, 2026
Valjevo

Ivana Peters u Valjevu: Koncert emocija i bezvremenskog glasa „Moja stvar“

Podelite post:

 

Jedan od najautentičnijih i najprepoznatljivijih vokala regionalne muzičke scene, Ivana Peters, održaće koncert u Valjevu u subotu, 21. februara, u Centru za kulturu Valjevo. Koncert nosi naziv „Moja stvar“ kako se zove i album. Treći singl sa albuma pod nazivom „Desiderium“ izlazi 05.02.2026

Publiku očekuje veče ispunjeno snažnim emocijama, iskrenim interpretacijama i pesmama koje su obeležile generacije. Publika će premijerno čuti nove Ivanine pesme , hitove koje je pevala u grupama Negativ i Tap011, kao i neke obrade stranih pop hitova koji su formirali njen muzički izraz.  Ivana Peters je umetnica čiji glas nosi posebnu toplinu i snagu — glas koji budi sećanja, ali i donosi nove priče, podjednako moćne i lične.

 Ivana je poznata po koncertima koji nisu samo muzički nastupi, već intimni susreti sa publikom, u kojima se svaka emocija deli iskreno i bez zadrške. Sa vrsnim muzičarima koji je prate na sceni ovo će biti koncert o kojem će se sigurno pričati. 

Koncert u Valjevu biće prilika da publika uživo doživi energiju, emociju i posebnu atmosferu koju Ivana Peters donosi na scenu — veče u kojem se pesme ne samo slušaju, već i osećaju.

Karte se prodaju na blagajni Centra za kulturu Valjevo od 04.02.2026, po ceni od 1.600rsd i 2.000rsd.

Ivana Peters – Moja stvar

Centar za kulturu Valjevo

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image